Meist

Kuidas sai Silk Luxury alguse?

See Siidile pühendatud bränd sai loodud 2017 aastal. Olen 3 lapse ema, abikaasa ja juuksur. Ja just tänu oma juuksuri ametile sai Silk Luxury ka loodud. Oma töös puutun ma kokku väga paljude inimeste, erinevate juustega ja ka erinevate probleemidega, mis on seotud juuste ilu ning tervisega. Silk Luxury 100% Mulberry silk padjapüür täiustab ideaalselt sinu niigi rikkalikku ja hoolega valitud juuksehooldust ja ka näonaha hooldust. Miks? Sest just 100% Mulberry silk padjapüür aitab sul:

 1. Takistada juuste murdumist magamise ajal
 2. Föönisoeng püsib kauem ja juuksed on vähem kahused
 3. Vähendab pusade tekkimist
 4. Aitab vältida hommikust “padjanägu”
 5. Antiallergiline – seega eriti hea tundliku nahaga inimestele ja ideaalne ka beebile
 6. Ideaalne nii juuksepikenduste kui ka ripsmepikenduste austajatele

Ehk siis, kui kasvõi üks nendest punktidest sind kõnetas, on sul väga hea põhjus soetada endale Silk Luxury padjapüür ja nautida edaspidi eriti luksuslikku iluund. Või osta see kingituseks kellelegi kellest väga hoolid. Meie tooted on kõik pakitud kinkekarpidesse ja omavad Oeko-tex Standard 100 sertifikaati.

Xoxo

Susanna

Kuidas oma siidist voodipesu eest hoolt kanda:

Siid võib kõlada väga õrna ja hapra kangana. Aga tegelikult on see 100% natural Mulberry Silk väga vastupidav ja tugev. Seepärast on ka tema puhastamine võrdlemisi lihtne.

 • Pesta võib pesumasinas – õrna pesu režiimiga. Reeglina on moodsamatel pesumasinatel ka spetsiaalsed programmid (wool/silk/hand wash)
 • Temperatuur max 30 ℃
 • Kuivatustsükkel max 600 pööret/minutis
 • Kuivatisse panna ei tohi. Ikka rippuma õhu kätte  . Vältida päikesevalgust, värvilised püürid pleegivad.
 • Ka triikida võib madalal kuumusel. Jällegi on moodsamatel masinatel vastav märge – Silk. Samas on praktika näidanud, et kui õigesti pesta ja kuivatada siis ei olegi need kortsud nii hullud .

NB! Väga oluline on kasutada spetsiaalset pesugeeli, mis on mõeldud just SIIDI (ja villa) pesemiseks. Villane ja siid on loomset päritolu valgulised kiud. Nende pesemiseks peab kasutama pesugeeli, mille pH on neutraalne. Ka kõige nõrgem leelis võib siidi omadusi kahjustada.