Kliendid meist

Helena Feofanov - Ilublogija

8 tundi puuvillast padjapüüril pööreldes tekkiv hõõrdumine mõjub hävitavalt nii meie juukseotstele kui ka näonahale. Ilmselt saab see padjapüür rohkem kasu ka kõikidest nendest kallitest seerumitest ja kreemidest, mida enne magamaminekut endale peale kanname. Ma ei olnud selle peale varem küll mõelnud, aga nüüd ei suuda ma uskuda, et oma näonaha ja juustega eluaeg niimoodi käitunud olen. Lahendus on ju nii lihtne ja ilmselgelt on siid palju hellam materjal kui puuvill, satiin või ükskõik, mis muu materjal. Mulberry silk on parim valik ühe tõelise iluune jaoks ja mina märkasin juba peale esimest ööd, et nägu on hommikul palju värskem, juuksed kaunimad ja ka uni oli tuhat korda magusam! Silk Luxury padjapüür hoiab ära pisikeste kortsude teket, hoiab juukseid tervena ja sellel magada on lihtsalt super-mõnus, soovitan seda tõesti kõigile, sest see investeering on eluaegne ja väärt palju rohkem kui ükskõik milline kreem või hooldus!

Maige Tammsaar - Salonshop esindaja

Kui Silk Luxury siidipadjapüür minuni jõudis, tõotas juba pakend, et tegemist on väga erilise tootega! Ei läinud kaua, kui vahetasin voodipesu värske vastu ja oma padja katsin oma uue iludusega. Oli tunne, et ei suuda käsi eemal hoida. Teki alla pugedes ja pea padjale asetades, sai selgeks, mida tähendab kvaliteet! Mu põsk lebas imelisel siidisel püüril ja vägisi tuli naeratus näole. Samas tundus mu teadaolevalt pehme tekikott hirmus kare. Tekkis soov, et terve keha võiks olla imelise paitava siidi all.
Ja milline magus uni ja puhanud olek kõige tipuks!
Tänud, SilkLuxury! Jään ootama lisa!

Telle Vildersen - Meigikunstnik

Silk Luxury siidist padjapüüril magamine annab kergustunde, eriti peale väsitavat päeva, olles täielikult siidpehmes embuses. Ning värskustunde hommikul ärgates - nahk on klaar ja pea on selgem.